Tímová časovka mužov Elite na MS 2013 vo Florencii

Favoritom na zlato v tímovej časovke je vlaňajší víťaz – tím Omega Pharma – Quick-Step, v ktorého drese sa už tradične predstaví časovkový špecialista zo Slovenska Peter Velits. Zo Slovenska sa predstaví aj Peter Sagan, ktorý štartuje za taliansky tím Cannondale. Zatiaľ, čo Velits si ide po zlato, Sagan by so svojím tímom mohol skončiť okolo piateho miesta. Omega Pharma – Quick-Step však určite nezíska zlato len tak, bez boja. Silné časovskárske tímy postavia na štart aj BMC, Garmin, Orica, Radioshack a Sky.

MT 2013: Časovka tímov, profil trate

MT 2013: Časovka tímov, profil trate

MT 2013: Časovka tímov, mapa trate

MT 2013: Časovka tímov, mapa trate

MS: 2013: Časovka tímov

Prehľad tímov a jazdcov, ktorí pôjdu časovku tímov z Montecatini Terme do Florencie (57,2 km)
TímyJazdci
VELO CLUB SOVAC
1.Nabil BAZ
2.Nabil BEN NACER
3.Hichem CHAABANE
4.Karim HADJ BOUZIT
5.Abderrahmane Mehdi HAMZA
6.Faycal HAMZA
UTENSILNORD ORA24.EU
1.Gabriele BOSISIO
2.Zsolt DER
3.Abel KENYERES
4.Krisztian LOVASSY
5.Alessandro MAZZI
6.Frederico ROCCHETTI
BDC-MARCPOL TEAM
1.Pawel BERNAS
2.Kamil GRADEK
3.Piotr KIRPSZA
4.Mateusz KOMAR
5.Jaroslaw KOWALCZYK
6.Robert RADOSZ
CYCLINGTEAM JO PIELS
1.Bram DE KORT
2.Berden DE VRIES
3.Jasper HAMELINK
4.Jochem HOEKSTRA
5.Steven LAMMERTINK
6.Stefan POUTSMA
TEAM CULT ENERGY
1.Michael Valgren ANDERSEN
2.Jesper HANSEN
3.Magnus Cort NIELSEN
4.Mads Wurtz SCHMIDT
5.Andre STEENSEN
6.Troels Ronning VINTHER
CYCLINGTEAM DE RIJKE-SHANKS
1.Dion BEUKEBOOM
2.Huub DUIJN
3.Christoph PFINGSTEN
4.Bob SCHOONBROODT
5.Ronan VAN ZANDBEEK
6.Coen VERMELTFOORT
ETIXX-IHNED
1.Dieter BOUVRY
2.Markus HOELGAARD
3.Patrick KONRAD
4.Florian SENECHAL
5.Samuel SPOKES
6.Lukasz WISNIOWSKI
OPTUM-KELLY BENEFIT STRATEGIES
1.Ryan ANDERSON
2.Jesse ANTHONY
3.Michael FRIEDMAN
4.Chad HAGA
5.Tomas ZIRBEL
6.Scott ZWIZANSKI
RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
1.Jasper BOVENHUIS
2.Lennard HOFSTEDE
3.Mike TEUNISSEN
4.Martijn TUSVELD
5.Rick ZABEL
6.Ruben ZEPUNTKE
KOLSS CYCLING TEAM
1.Vitaliy BUTS
2.Andriy KHRIPTA
3.Mykhaylo KONONENKO
4.Oleksandr KVACHUK
5.Sergiy LAGKUTI
6.Andriy VASYLYUK
ADRIA MOBIL
1.Kristjan FAJT
2.Bruno MALTAR
3.Mugerli MATEJ
4.Tomaz NOSE
5.Radoslav ROGINA
6.Klemen STIMULAK
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON
1.Markus EIBEGGER
2.Matija KVASINA
3.Matej MARIN
4.Stefan RABITSCH
5.Sebastian SCHONBERGER
6.Jan SOKOL
MTN-QHUBEKA
1.Ignatas KONOVALOVAS
2.Bradley POTGIETER
3.Bradley SBARAGLI
4.Jay Robert THOMSON
5.Johann VAN ZYL
6.Martin WESEMANN
TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE
1.Laurens DE VREESE
2.Pieter JACOBS
3.Gijs VAN HOECKE
4.Arthur VAN OVERBERGHE
5.Pieter VANSPEYBROUCK
6.Jelle WALLAYS
VINI FANTINI-SELLE ITALIA
1.Stefano BORCHI
2.Stefano COLLI
3.Oscar GATTO
4.Luigi MILETTA
5.Cristiano MONGUZZI
6.Alessandro PRONI
CCC POLSAT POLKOWICE
1.Tomasz KIENDYS
2.Jaroslaw MARYCZ
3.Nikolay MIHAYLOV
4.Davide REBELLIN
5.Marek RUTKIEWICZ
6.Mateusz TACIAK
VACANSOLEIL-DCM
1.Thomas DE GENDT
2.Juan Antonio FLECHA GIANNONI
3.Sergey LAGUTIN
4.Bertjan LINDEMAN
5.Mirko SELVAGGI
6.Lieuwe WESTRA
LOTTO BELISOL
1.Lars Ytting BAK
2.Bart DE CLERCQ
3.Andre GREIPEL
4.Adam HANSEN
5.Greg HENDERSON
6.Jurgen ROELANDTS
FDJ.fr
1.Alexandre GENIEZ
2.Matthieu LADAGNOUS
3.Johan LE BON
4.Yoann OFFREDO
5.Dominique ROLLIN
6.Jeremy ROY
ARGOS-SHIMANO
1.William CLARKE
2.Tom DUMOULIN
3.Patrick GRETSCH
4.Reinardt JANSE VAN RENSBURG
5.Tobias LUDVIGSSON
6.Ramon SINKELDAM
EUSKALTEL-EUSKADI
1.Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
2.Jorge AZANZA SOTO
3.Ion IZAGUIRRE INSAUSTI
4.Romain SICARD
5.Ioannis TAMOURIDIS
6.Gorka VERDUGO MARCOTEGI
LAMPRE-MERIDA
1.Matteo BONO
2.Davide CIMOLAI
3.Luca DODI
4.Roberto FERRARI
5.Adriano MALORI
6.Maximiliano Ariel RICHEZE
GARMIN-SHARP
1.Rohan DENNIS
2.Tyler FARRAR
3.David MILLAR
4.Andrew TALANSKY
5.Christian VANDEVELDE
6.David ZABRISKIE
CANNONDALE
1.Maciej BODNAR
2.Tiziano DALL’ANTONIA
3.Michel KOCH
4.Kristijan KOREN
5.Peter SAGAN
6.Brian VANDBORG
AG2R LA MONDIALE
1.Gediminas BAGDONAS
2.Julien BERARD
3.Ben GASTAUER
4.Hugo HOULE
5.Blel KADRI
6.Jean-Christophe PERAUD
BELKIN
1.Stef CLEMENT
2.Rick FLENS
3.Wilco KELDERMAN
4.Thomas LEEZER
5.Jos VAN EMDEN
6.Robert WAGNER
SAXO-TINKOFF
1.Manuele BOARO
2.Mads CHRISTENSEN
3.Michael MORKOV
4.Nicolas ROCHE
5.Nicki SORENSEN
6.Matteo TOSATTO
ASTANA
1.Janez BRAJKOVIC
2.Jakob FUGLSANG
3.Andriy GRIVKO
4.Dmitriy GRUZDEV
5.Tanel KANGERT
6.Alessandro VANOTTI
RADIOSHACK-LEOPARD
1.Fabian CANCELLARA
2.Markel IRIZAR ARANBURU
3.Bob JUNGELS
4.Yaroslav POPOVYCH
5.Hayden ROULSTON
6.Jesse SERGENT
KATUSHA
1.BELKOV Maxim
2.BRUTT Pavel
3.IGNATYEV Mikhail
4.ISAICHEV Vladimir
5.KRITSKIY Timofey
6.PORSEV Alexandr
MOVISTAR
1.Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA
2.Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS
3.Rui Alberto FARIA DA COSTA
4.Jesus HERRADA LOPEZ
5.Ruben PLAZA MOLINA
6.Eloy TERUEL ROVIRA
SKY
1.Edvard BOASSON HAGEN
2.Christopher FROOME
3.Vasil KIRYIENKA
4.Richie PORTE
5.Kanstantsin SIUTSOU
6.Geraint THOMAS
ORICA-GreenEDGE
1.Luke DURBRIDGE
2.Michael HEPBURN
3.Daryl IMPEY
4.Brett LANCASTER
5.Jens MOURIS
6.Svein TUFT
BMC RACING
1.Stephen CUMMINGS
2.Daniel OSS
3.Taylor PHINNEY
4.Manuel QUINZIATO
5.Michael SCHAR
6.Tejay VAN GARDEREN
OMEGA PHARMA-QUICK-STEP
1.Sylvain CHAVANEL
2.Michal KWIATKOWSKI
3.Tony MARTIN
4.Niki TERPSTRA
5.Kristof VANDEWALLE
6.Peter VELITS

Tags: , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike 2013: Kompletné výsledky - Le Tour - 24. septembra 2013

    […] Tímová časovka […]